Toczenie w drewnie

Nasza stolarnia oferuje kompleksowe toczenie w drewnie w bardzo przystępnej cenie. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich fachu i możemy pochwalić się nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. Wykonujemy wszelkiego rodzaju toczone elementy z wielu różnych gatunków drewna (buk, sosna, dąb). Jesteśmy w stanie toczyć elementy o różnej wielkości, również znacznie większe elementy (np. słupy schodowe).

Usługi toczenia w drewnie

Drewno to doskonałe tworzywo wykorzystywane szeroko w wielu branżach. Obecnie coraz częściej stosuje się je w budownictwie, a elementy wykończeniowe stanowią doskonałą dekorację i ozdobę każdego pomieszczenia. Drewno jest doskonałym surowcem, dzięki czemu doskonale sprawdzi się nie tylko w budowlance, ale również w różnego rodzaju wykończeniach.

Usługa toczenia w drewnie, którą oferuje nasza stolarnia jest najlepszym wyborem dla tych osób, które potrzebują wysokiej jakości elementów toczonych. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji.

W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oferujemy usługi toczenia w drewnie z wykorzystaniem maszyn najwyższej jakości obsługiwanych przez profesjonalistów w swoim fachu.

toczenie w drewnie

Zamów wycenę

Skontaktuj się z nami już dziś! Telefon: 607 049 166

Na czym polega toczenie drewna?

Obróbka surowca polega na skrawaniu warstw z pomocą urządzenia, co pozwala nadać drewnu odpowiedni kształt i formę. Obecnie oferujemy wiele metod tłoczenia, jednak ich wybór uzależniony jest od oczekiwań finalnego produktu. Dzięki temu można uzyskać niespotykane kształty i wytwarzać elementy o wszechstronnym zastosowaniu.

Zastosowanie toczenia w drewnie

Odpowiednia maszyna i doświadczone ręce ludzkie są w stanie stworzyć niemal każdy kształt. Dlatego właśnie drewno stało się modnym surowcem, które powszechnie wykorzystuje się nie tylko w budowlance, ale również podczas wykańczania wnętrz. Lubimy drewno nie tylko za strukturę, ale również za przyjemny klimat, który nadaje pomieszczeniom.
Możemy stworzyć piękne i niepowtarzalne nogi mebli, świeczniki, podstawy lamp i całą gamę produktów dekoracyjnych i ozdobnych. Dopasujemy się do indywidualnych preferencji i podejmiemy się wykonania nawet niestandardowych projektów. Obecna technologia pozwala stworzyć prawdziwe cudeńka, a jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Projekty na miarę potrzeb każdego klienta

Realizujemy niestandardowe projekty, począwszy od małych i ozdobnych elementów dekoracyjnych na olbrzymich słupach schodowych kończąc. Nasze doświadczenie i jakość maszyn pozwala na toczenie elementów z najróżniejszych gatunków drewna, choć nasi klienci najczęściej wykorzystują buk i dąb. To popularne gatunki, które mają wszechstronne wykorzystanie w budowlance i elementach wykończeniowych.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami toczenia w drewnie skontaktuj się z nami i przedstaw swój projekt. Z pewnością zrealizujemy każdy Twój pomysł.